HTML

90

A 90-es évek sose érnek véget! Hubba-Bubba rágó? Prehistoric 2? Családi mozidélután a Disneyvel? Ugrin Emese? Hasbro? Talapa János? Tépőzáras védőszövet a BMX vázon? Mindez egy helyen! Zene, sport, számítógép, tévé, mozi, politika, közérzet, mindennapok, szigorúan szubjektíven.

90-es évek a Facebook-on

Ennyien olvastok

Friss hozzászólások

  • Reactor: Nagy klasszikus, örök kedvenc, mái napig előveszem, bár nem egyszerű beállítani úgy, hogy se túl g... (2026.06.19. 18:40) Golden Axe
  • Reactor: Sok szép régi emlék, végtelen labirintusok, náci őrök, és "Guten Tag!" Hans Grösse. Végül pedig ma... (2026.06.19. 18:36) Wolfenstein 3D
  • Reactor: Akkoriban még esett hó kb. minden évben, nemcsak tízévente egyszer. Hiányoznak is azok az igazi, r... (2026.06.19. 18:32) A korabeli fegyverek és fegyverrendszerek evolúciója II. – Hóbunki
  • Reactor: A Disney-főgonoszok mindig ikonikusak voltak, nem is tudom, ki lehetett a kedvencem...talán Igthor... (2026.06.19. 18:29) A 90-es évek legesleggonoszabb főgonoszai
  • Reactor: Nem volt rossz játék, viszont az irányításról fingja nem volt az embernek, nem kapott semmiféle go... (2026.06.19. 18:21) F-15 Strike Eagle II.
  • Reactor: No, azóta már megalakult a brónik rajongótábora is és saját conjaik vannak... Én ugyan nem értem, ... (2026.06.19. 18:13) Az „Én kicsi pónim-jelenség”
  • Reactor: Ó igen, a híres-nevezetes Csellengők. Lehet a műsort meg a koncepciót utálni, egy dolog biztos: fé... (2026.06.19. 18:11) Soul Asylum – Runaway Train

Kapcsolat

Ha valami ötleted, vagy észrevételed van akkor ide írj: 90esblog@gmail.com

Cher – All Or Nothing

2011.04.02. 11:37 :: Papi83

Év: 1999 Nemzetiség: „cherokee örmény” – azaz amerikai Rég nem látott ismerős arc – itt már a 21. század minden vívmányával felvértezve: botoxozva és vocoderezve, ám ugyanolyan lehengerlő sikerrel, mint anno Sonnyval a ’60-as években. Chernek ki tudja…


8 komment

Címkék: cher all or nothing

süti beállítások módosítása