Reactor:
A Disney-főgonoszok mindig ikonikusak voltak, nem is tudom, ki lehetett a kedvencem...talán Igthor... (2026.06.19. 18:29)A 90-es évek legesleggonoszabb főgonoszai
Reactor:
Nem volt rossz játék, viszont az irányításról fingja nem volt az embernek, nem kapott semmiféle go... (2026.06.19. 18:21)F-15 Strike Eagle II.
Reactor:
No, azóta már megalakult a brónik rajongótábora is és saját conjaik vannak...
Én ugyan nem értem, ... (2026.06.19. 18:13)Az „Én kicsi pónim-jelenség”
Reactor:
Ó igen, a híres-nevezetes Csellengők. Lehet a műsort meg a koncepciót utálni, egy dolog biztos: fé... (2026.06.19. 18:11)Soul Asylum – Runaway Train
A szem és a fül kényeztetése után ezúttal az ízlelőbimbókon a sor: folytatásos sorozatunk első részében az alkoholos italok terén igyekszünk összeszedni a ’90-es évek meghatározó ízeit. Elő tehát a szép emlékekkel és a sűrített hepinesszel töltött…